Oud Vossemeer & Roosevelt

Nieuws => Nieuws Tholen en omgeving => Topic gestart door: Feedbot op augustus 21, 2026, 07:02:22 pm

Titel: Huisartsenspoedposten werden tijdens de hittegolf tot 15 procent drukker, vooral door jonge kinderen en 85-plussers
Bericht door: Feedbot op augustus 21, 2026, 07:02:22 pm
Huisartsenspoedposten werden tijdens de hittegolf tot 15 procent drukker, vooral door jonge kinderen en 85-plussers

Extreme hitte laat zich ook voelen in de wachtkamer en aan de telefoon bij de huisartsenspoedpost. Tijdens de landelijke hittegolf in juni lag het aantal contacten tot 15 procent hoger dan op een gewone zomerdag.
Source: Huisartsenspoedposten werden tijdens de hittegolf tot 15 procent drukker, vooral door jonge kinderen en 85-plussers (https://www.pzc.nl/breda/huisartsenspoedposten-werden-tijdens-de-hittegolf-tot-15-procent-drukker-vooral-door-jonge-kinderen-en-85-plussers~a58a5fb3/)