Oud Vossemeer & Roosevelt

Nieuws => Nieuws Tholen en omgeving => Topic gestart door: Feedbot op april 10, 2026, 07:07:21 pm

Titel: Anne (30) streed voor starterswoningen in haar dorp, nu heeft ze eindelijk de sleutel: ‘Heel blij dat het gelukt is’
Bericht door: Feedbot op april 10, 2026, 07:07:21 pm
Anne (30) streed voor starterswoningen in haar dorp, nu heeft ze eindelijk de sleutel: ‘Heel blij dat het gelukt is’

In haar strijd voor starterswoningen in Wouw maakte Anne Jochems (30) zowat alles mee wat de huizenmarkt zo moeilijk maakt: van een bezwaarprocedure tegen het bouwplan tot vertraging door een overvol stroomnet. „Maar nu kunnen we eindelijk gaan genieten.”

Source: Anne (30) streed voor starterswoningen in haar dorp, nu heeft ze eindelijk de sleutel: ‘Heel blij dat het gelukt is’ (https://www.bndestem.nl/roosendaal/anne-30-streed-voor-starterswoningen-in-haar-dorp-nu-heeft-ze-eindelijk-de-sleutel-heel-blij-dat-het-gelukt-is~a67011f1/)