Oud Vossemeer & Roosevelt

Nieuws => Nieuws Tholen en omgeving => Topic gestart door: Feedbot op januari 31, 2026, 05:54:28 pm

Titel: Wout den Engelsman kiest volgend seizoen voor de ‘Blauwen’: ‘Spakenburg is een naam apart in het topamateurvoetbal’
Bericht door: Feedbot op januari 31, 2026, 05:54:28 pm
Wout den Engelsman kiest volgend seizoen voor de ‘Blauwen’: ‘Spakenburg is een naam apart in het topamateurvoetbal’

Wout den Engelsman draagt ook volgend seizoen de kleuren blauw-wit. Voor zover geen nieuws onder de zon. Het wordt alleen niet langer het vertrouwde tenue van Hoek. Nee, de 22-jarige verdediger kiest voor een nieuw avontuur en gaat voor Spakenburg voetballen. ,,De grootsheid van de club heeft de doorslag gegeven.”
Source: Wout den Engelsman kiest volgend seizoen voor de ‘Blauwen’: ‘Spakenburg is een naam apart in het topamateurvoetbal’ (https://www.pzc.nl/zeeuws-voetbal/wout-den-engelsman-kiest-volgend-seizoen-voor-de-blauwen-spakenburg-is-een-naam-apart-in-het-topamateurvoetbal~a597891f3/)