Oud Vossemeer & Roosevelt
Nieuws => Nieuws Tholen en omgeving => Topic gestart door: Feedbot op januari 30, 2026, 02:10:13 pm
-
Tien jaar na wereldtitel veldrijden is Thalita de Jong (32) klaar voor de zoveelste rentree: ‘Het kan niet slecht blijven gaan’
Vandaag tien jaar geleden meldde Thalita de Jong (32) zich met het veroveren van de wereldtitel als de kroonprinses van de cross, klaar om koningin Marianne Vos op te volgen. Het liep anders. Ze is nu alweer klaar voor de zoveelste rentree. Klaar ook om eindelijk terug te keren in het veld?
Source: Tien jaar na wereldtitel veldrijden is Thalita de Jong (32) klaar voor de zoveelste rentree: ‘Het kan niet slecht blijven gaan’ (https://www.pzc.nl/bergen-op-zoom/tien-jaar-na-wereldtitel-veldrijden-is-thalita-de-jong-32-klaar-voor-de-zoveelste-rentree-het-kan-niet-slecht-blijven-gaan~ad3bab19/)