Oud Vossemeer & Roosevelt

Nieuws => Nieuws Tholen en omgeving => Topic gestart door: Feedbot op mei 02, 2025, 12:21:32 am

Titel: Bondsraadlid Wim Munter wil zijn ervaringen delen met Zeeuwse volleybalclubs: ‘Lastig om er structuur in te houden’
Bericht door: Feedbot op mei 02, 2025, 12:21:32 am
Bondsraadlid Wim Munter wil zijn ervaringen delen met Zeeuwse volleybalclubs: ‘Lastig om er structuur in te houden’

De 68-jarige Wim Munter uit Bruinisse is sinds het ontstaan van Forza Schouwen-Duiveland voorzitter van de fusieclub, volleybalde zelf op bescheiden niveau, is scheidsrechter, voorstander van samenwerking tussen Zeeuwse verenigingen en sinds kort lid van de bondsraad van de NeVoBo (volleybalbond). „Volleybal beheerst wel een beetje ons leven.”
Source: Bondsraadlid Wim Munter wil zijn ervaringen delen met Zeeuwse volleybalclubs: ‘Lastig om er structuur in te houden’ (https://www.pzc.nl/sport-in-zeeland/bondsraadlid-wim-munter-wil-zijn-ervaringen-delen-met-zeeuwse-volleybalclubs-lastig-om-er-structuur-in-te-houden~a9f56a45/)