Auteur Topic: ‘Ik word er verdrietig van, al dat afval, waarom doen mensen dat?’, zegt Eline (9), die meehelpt met de Landelijke Opschoondag  (gelezen 14 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Feedbot

  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 12140
‘Ik word er verdrietig van, al dat afval, waarom doen mensen dat?’, zegt Eline (9), die meehelpt met de Landelijke Opschoondag

ROOSENDAAL - Lachgasballonnen, fietsbanden, een kinderfietsje, een lamp, condooms en heel veel plastic flesjes en blikjes: dat was zaterdag de buit van buurtpreventieteam Minnebeek in Roosendaal. Tijdens de Landelijke Opschoondag gingen zij aan de slag om de wijk afvalvrij te maken.
Source: ‘Ik word er verdrietig van, al dat afval, waarom doen mensen dat?’, zegt Eline (9), die meehelpt met de Landelijke Opschoondag